Veja a Juraj
Pajo, z celého ❤️ ďakujeme, že si bol súčasťou nášho veľkého dňa. Začalo to už rannou starostlivosťou o nervóznu nevestu a skončili sme v ďalekých Benátkach
Janka a Marek
Ahoj Pali chceli by sme ti veľmi pekne poďakovať za skvelú atmosféru na našej svadbe. Všetci hostia boli nadšený že si veľmi príjemný ochotný a sympatický. Tešíme sa už na fotečky spolupráca s tebou bola perfektná. Ešte raz ti moc moc ďakujeme.

Maruška a Lukáš
Je vidno, že tvoja práca je zároveň tvoje hobby... sme radi, že sme si našli práve teba...Robíš ľudí štastnými a Robíš to dobre, tak ti prajeme aby ta tvoja fantázia sprevádzala ešte veľmi dlhooo.


Nikol a Romain
Skvelý fotograf a ozajstný profesionál. Má výborné nápady aj na výber prostredia, fotenie je veľmi prirodzené a nenútené, Pali je skutočne veľmi ústretový a trpezlivý. So zábermi sme boli všetci veľmi spokojní, vystihol naozaj všetky podstatné detaily našej svadby. Kvalitné fotky dodané v prekrásnom obale, ktorý sedí dokonca so štýlom svadby. Naozaj krásna robota, Paliho môžeme všetkým len odporučiť ;-)


Erika a Michal

Milý, trpezlivý a kreatívny fotograf, ktorý myslí na detaily a má dobré nápady na originálne fotky. Sme veľmi spokojní a určite odporúčame. Fotky nám zabalil do drevenej dekoračnej krabičky, presne v takom štýle, v akom bola naša svadba. Ďakujeme za krásne fotky


Radka a Lukáš
Každej jednej neveste odporúčam všetkými desiatimi, Pali je milý a kreatívny fotograf, má profesionálny prístup a prekrásne fotky, vdaka ktorým na náš svadobný deň nikdy nezabudneme  Celá rodina bola nadšená! ďakujeme :)


Miriam a Janko

Super fotograf z profesionálnej a aj ľudskej stránky, veľmi ústretový, urobí maximum! Odporúčam aj predsvadobné fotenie. Vždy má super nápady na originálne pózy a miesta.

Majka a Peťo

Krásne fotografie, super nápady, profesionálny prístup, fotky nám dodal v milej dekoračnej krabičke. Boli sme veľmi spokojní a určite odporúčame :) 


Aďa a Miňo
Chceli by sme sa aj my veľmi pekne poďakovať Palimu za jeho priateľský a zároveň profesionálny prístup.Vďaka nemu máme z nášho svadobného dňa skvelé fotky s ktorými sme nadmieru spokojní.čerešnicka na torte bolo finálne prevedenie obalu,v ktorom sme mali fotky. Milo nás to prekvapilo a potešilo.Odporúčame!!!Megi a Peťo
Ďakujeme za krásne fotky, ktoré i po rokoch budú určite krásnou spomienkou na náš deň. Chválim, za empatickosť, príjemný, kamarátsky prístup, otvorenosť, kreativnosť. Naozaj krásnym prekvapením bol i nádherný obal na foto, ktorý úplne ladil s celou našou svadbou. Ďakujeme


Mirka a Rado

Fotograf s veľkým srdcom a zápalom pre fotenie. Veľmi milý, ochotný a kreatívny. Krásne fotky ešte v krajšom finálnom prevedení a balení, vďaka čomu máme nádhernú pamiatku na náš veľký deň  Za čo mu ďakujeme a určite odporúčame!


Veronika a Matúš
Ešte raz ďakujeme za fotky. Veľká spokojnosť 


Miška a Peťo
Veľká spokojnosť , super prístup, krásne fotky, nádherne balenie fotiek. Odporúčam


Katka a Majo
Foceni s Palom bylo dle nasich predstav, nechava si zalezet na detajlech a pritom jsou fotky porad prirozene, zadne nastrojene. Za nas super, tesime se na dalsi spolupraci, foceni nasi male dcerky


Anet a Janko

Palino je skvelý fotograf ktorému veeľmi pekne Ďakujeme za nádherné a originálne fotky ktoré nám zostanú na celý život. Sme veľmi veľmi spokojný aj balenie v akom sme ich dostali je nádherné. Paliho všetkým môžeme len odporučiť.